
Стаціонарний блендер на 2 л RAF R.7029 Чоппер на 1000 Вт подрібнювач продуктів з нержавіючої сталі м'ясорубка
Продавець: Kanctovar
799 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: HG7029/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Стаціонарний блендер на 2 л RAF R.7029 Чоппер на 1000 Вт подрібнювач продуктів з нержавіючої сталі м'ясорубка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Объем чаши | 2 л |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Блендер | Да |
| Материал кувшина блендера | стекло |
| Лопатка | Да |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Вес | 1.2 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-05
2024-03-04
2024-02-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


