
Стельовий RGB світильник 38 см з Bluetooth-динаміком, пультом та керуванням з телефону Lamp 60W
Продавець: Kanctovar
1 349 ₴1 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 7062/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стельовий RGB світильник 38 см з Bluetooth-динаміком, пультом та керуванням з телефону Lamp 60W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | нержавеющая сталь |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 60 Вт |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 6500 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Диаметр | 38 см |
| Форма | Круглый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-13
Замовляла світильник з блютуз колонкою.Задоволена на всі 1000%, колонка взагалі грає а*уєнно , гучність 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


