
Стерео аудио усилитель ZK-502M Bluetouth 5.0 Чорний
Продавець: Big Lavka
409,5 ₴546 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1010-580-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Стерео аудио усилитель ZK-502M Bluetouth 5.0 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 69 г |
| Входы | USB |
| Высота | 29 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Количество каналов | 2 |
| Номинальная мощность | 50 Вт |
| Регулировка | Регулировка баланса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Предусилитель |
| Управление | Bluetooth |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-15
все ок 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


