
Стілець-крісло розкладне з підлокітниками та системою Павук для риболовлі та пікніка 80 х 50 х 50 см HX001 Зелений
Продавець: Kanctovar
549 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HX001/WIM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стілець-крісло розкладне з підлокітниками та системою Павук для риболовлі та пікніка 80 х 50 х 50 см HX001 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 1 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 480 мм |
| Глубина стула | 460 мм |
| Высота сиденья стула | 800 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-06




