
Стійка для зберігання посуду Kitchen Storage Rack / Сушка для посуду / Сушарка настільна / Сушарка для посуду
Продавець: GoodChoise
349,1 ₴498,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234561299
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стійка для зберігання посуду Kitchen Storage Rack / Сушка для посуду / Сушарка настільна / Сушарка для посуду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип сушки | Настольная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Наличие поддона | Да |
| Материал поддона | Пластик |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Высота | 240 мм |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-15
Щиро дякую, підійшла нам ідеально
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності