
Столик для макіяжу 80х40х128 см з дзеркалом з LED-підсвіткою й шафками STL-MD 71 Білий
Продавець: Kanctovar
3 870 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17246/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Столик для макіяжу 80х40х128 см з дзеркалом з LED-підсвіткою й шафками STL-MD 71 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Без бренда |
| Состояние | Новое |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 3 шт |
| Пуфик | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Ножки | натуральное дерево |
| Длина столика | 80 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 128 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-14




