
Столик складний для ноутбука 60х36 см Table for laptop YU227
Продавець: YouShine
443 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 60X36STDLNTBK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Столик складний для ноутбука 60х36 см Table for laptop YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 360 мм |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Тип охлаждения | Нет |
| Ширина | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна
