
Стопорна Осьова Шайба М12 Набір 30 шт Spec
Продавець: Инструменты
270 ₴570 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17XS000007XST1200001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стопорна Осьова Шайба М12 Набір 30 шт Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Материал шайбы | Сталь |
| Наружный диаметр | 25 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина шайбы | 2.4 мм |
| Вид шайбы | Осевая |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Количество в упаковке, шт | 30 |
| Метрическая резьба, М | 12 |
| Покрытие | Фосфатное |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Стопорные |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності




