
Стрічковий Напильник Пневматичний YATO 10 х 330 мм
Продавець: Инструменты
2 268 ₴2 835 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: YT09741
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стрічковий Напильник Пневматичний YATO 10 х 330 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.78 кг |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Состояние | Новое |
| Тип пневмодвигателя | Лопастный |
| Тип пневмошлифмашины | Ленточная |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Длина ленты/листа | 330 |
| Класс | Профессиональный |
| Назначение | Для труб |
| Обрабатываемый материал | Металл |
| Особенности | Быстрая замена ленты |
| Подошва | Прямоугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 10 х 330 мм |
| Регулировка оборотов | Плавная регулировка |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Ленточные |
| Упаковка | Коробка |
| Функции | Снятие заусенцев |
| Ширина ленты/листа | 10 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


