
Стильна дитяча коляска для ляльок з сумочкою та люлькою перенесенням Melogo 9325
Продавець: Kanctovar
1 429 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 9325
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стильна дитяча коляска для ляльок з сумочкою та люлькою перенесенням Melogo 9325». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Цвет | Розовый |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 350 мм |
| Длина | 630 мм |
| Высота | 370 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-06



