
Стильна шкіряна сумка чоловіча через плече Backpack AND 86001-B Якісна чоловіча сумка
Продавець: Kanctovar
749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3136/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стильна шкіряна сумка чоловіча через плече Backpack AND 86001-B Якісна чоловіча сумка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-16
всім привіт.сумка бомба 🥰рекомендую.в реалі краще навіть ніж на фото.



