
Сумка чоловіча XIO Fashion із USB зарядкою та кодовим замком Чорна
Продавець: Velotrend
399 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності180 замовлень
Артикул: Fahion/ASIB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Сумка чоловіча XIO Fashion із USB зарядкою та кодовим замком Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | YKK |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 16 мм |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Оксфорд |
| Отделения | 1 основное, Потайной карман на молнии |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 11 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-17
2026-01-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Товар був у наявності2026-01-10
Дякую !!! Товар отримала вчасно, синові сподобався Новорічний подарунок.Магазин РЕКОМЕНДУЮ ❗
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-08
Переваги
Швидко відправили2025-11-21
Переваги
Ввічливий продавець2025-10-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності