
Сумка для бігу на пояс з відділення для пляшки води Рожевий
Продавець: Mytorg
368,9 ₴434 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-611-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка для бігу на пояс з відділення для пляшки води Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 16 см |
| Длина | 37 см |
| Количество отделений | 2 |
| Максимальный обхват талии | 120 см |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для бега |
| Особенности | Регулируемый пояс |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-30
Переваги
Товар був у наявності


