
Сумка для рибальських приманок, через плече, 33х19х14 см, Чорний/ Сумка для риболовлі/ Сумка спінінгіста
Продавець: GoodChoise
554,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457980501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка для рибальських приманок, через плече, 33х19х14 см, Чорний/ Сумка для риболовлі/ Сумка спінінгіста». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 14 см |
| Длина | 33 см |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | 1 наплечный ремень |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 19 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-17
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності

