
Сумка господарська на колесах, до 130кг, 95х35х30см, Чорна / Тачка кравчучка / Двоколісна кравчучка
Продавець: GoodChoise
465,12 ₴664,45 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234573369
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Сумка господарська на колесах, до 130кг, 95х35х30см, Чорна / Тачка кравчучка / Двоколісна кравчучка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Эргономичные ручки | Да |
| Максимальный вес | 130 кг |
| Высота | 950 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | 2 колеса |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-24
Все вірно описано, швидке і культурне обслуговування
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-03-04
Дякуємо за теплі слова. Нам важливо знати, що ви задоволені покупкою.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-04
Получила тачку с разбитой ручкой. Или прислали такую или в доставке раздовили. Упаковка была никая. Мягкий картон ближе к бумаге.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-21