
Сумка-холодильник на 33,6 літра Термосумка DT-4245 бордового кольору
Продавець: Харизма
772 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Х-1014
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка-холодильник на 33,6 літра Термосумка DT-4245 бордового кольору». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DT |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 33.6 л |
| Вес | 250 г |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка |
| Цвет | Бордовый |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 32 см |
| Глубина | 25 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності