
Сумка-мішок для змінного взуття (брезент)
Продавець: Kanctovar
60 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0043/MK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка-мішок для змінного взуття (брезент)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 30 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для сменной обуви |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-14
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


