
Сумка-рюкзак для мам та тат із термо-кишенями для пляшечок на 20 л MOM'S BAG Персиковий 021-208/4
Продавець: Kanctovar
362 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 111469/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка-рюкзак для мам та тат із термо-кишенями для пляшечок на 20 л MOM'S BAG Персиковий 021-208/4». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Оранжевый |
| Наполнение | Нет |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 27 см |
| Глубина | 21 см |
| Вес | 450 г |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Регулируемые лямки |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


