
Сумка складна для інструментів та обладнання Коричневий
Продавець: Big Lavka
903,75 ₴1 205 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1014-551-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка складна для інструментів та обладнання Коричневий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.41 кг |
| Длина | 510 мм |
| Количество отделений/карманов | 6 |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна



