
Супервбиральний Діатомітовий килимок для Ванної 60 х 40 см, Зелений HP227
Продавець: HappyHouse
88 ₴126,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: MD15795
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Супервбиральний Діатомітовий килимок для Ванної 60 х 40 см, Зелений HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Цвет | Зелёный |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Основа | ПВХ |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Тип | Коврик для ванной |
| Толщина | 4 мм |
| Форма | Овальная |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності