
Сушарка для білизни, одягу електрична 146×54×73см, BESSER 10292 / Електросушарка / Сушарка підлогова
Продавець: GoodChoise
2 049,13 ₴2 927,33 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234561891
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сушарка для білизни, одягу електрична 146×54×73см, BESSER 10292 / Електросушарка / Сушарка підлогова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип сушилки | Электрическая |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Цвет | Белый |
| Вес | 4.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1480 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Высота | 730 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
