
Сушарка для білизни підлогова Garment, 172см, 20 кг, TW 118 / Сушка для одягу складана / Компактна сушка
Продавець: GoodChoise
850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 12345978601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сушарка для білизни підлогова Garment, 172см, 20 кг, TW 118 / Сушка для одягу складана / Компактна сушка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Сушарка для білизни (70х62х36см) Mobile towel rack, на 5 рядів / Підлогова сушка для одягу

Підлогова сушарка для білизни, до 30 кг, 3 яруси, 170х126х64см / Складна сушарка для одягу / Багатоярусна суша для білизни

Багатоярусна сушарка для білизни до 50 кг (172х73х64) Garment Rack With Wheels / Складна сушка для одягу та білизни

Автоматична мотузка для білизни 3,2м, K12-83 / Мотузка для сушіння білизни / Витяжна настінна сушарка для білизни
📋 Технічні характеристики
| Тип сушилки | Напольная |
| Материал | Пластик |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Цвет | Белый |
| Держатели для мелких вещей | Нет |
| Вес | 5.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 550 мм |
| Высота | 1720 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18