
Сушарка для фруктів та овочів. Працює від мережі
Продавець: Vint
1 400 ₴1 438 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: code1139
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Сушарка для фруктів та овочів. Працює від мережі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 5 |
| Вид секций | поддон |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Количество режимов работы | 5 |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип | Сушилка для продуктов |
| Наименование товара | Сушилка для овощей и фруктов |
| Вес | 2.5 кг |
| Питание | сеть 220-240V/50-60Hz |
| Мощность | 800W |
| Материал | пищевой пластик, металл |
| Диапазон температур | 35-70°C |
| Комплектация | Сушилка для фруктов, Прозрачная крышка, Пять съемных пластиковых поддонов, Инструкция, Упаковка |
| Размеры без поддонов | 26.5x12 см |
| Основные функции | Регулирование температуры, Функция вентилятора, Равномерное распределение прогрева |
| Габариты | 23х32х32 см |
| Загрузка | до 1 кг на поддон |
| Длина кабеля | 1 м |
| Количество уровней | 5 |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-05-15
Дуже дякую отримала сушарку для фруктів.Дуже задоволена,всього вам самого найкращого!Замовляйте всі ,все працює,рекомендую.Вже заферментувала чай зелений цій сушарці!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-01
Дуже подобається, рекомендую).
Переваги
Гарне обслуговування




