
Сушарка для посуду з нержавіючої сталі UNIQUE UN-2001 Зручна сушарка для посуду
Продавець: Kanctovar
559 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 11361/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сушарка для посуду з нержавіючої сталі UNIQUE UN-2001 Зручна сушарка для посуду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Килимок для сушіння посуду 60х45см / Килимок для посуду / Килимок для мокрого посуду / Сушарка для посуду

Дворівнева сушарка для посуду над раковиною, 65см, Чорна / Органайзер для посуду / Стійка для сушіння посуду

Органайзер-сушарка для посуду 2-рівневий, 42x30х25 см / Сушарка для посуду з піддоном / Настільна сушарка

Органайзер-сушарка для посуду LY-951, 31х11х10 см, чорний / Сушіння для раковини з піддоном
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Unique |
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Два |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Наличие поддона | Да |
| Материал поддона | Пластик |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Высота | 340 мм |
| Цвет | Серебристый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


