
Сушарка для посуду з тримачем для тарілок Чорний
Продавець: Mytorg
1 976 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-515-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сушарка для посуду з тримачем для тарілок Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Килимок для сушіння посуду 60х45см / Килимок для посуду / Килимок для мокрого посуду / Сушарка для посуду

Дворівнева сушарка для посуду над раковиною, 65см, Чорна / Органайзер для посуду / Стійка для сушіння посуду

Органайзер-сушарка для посуду 2-рівневий, 42x30х25 см / Сушарка для посуду з піддоном / Настільна сушарка

Органайзер-сушарка для посуду LY-951, 31х11х10 см, чорний / Сушіння для раковини з піддоном
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 425 мм |
| Количество уровней сушки | Два |
| Материал | Сталь |
| Наличие поддона | Нет |
| Тип сушки | Настольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 295 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


