
Свердло Конусне Ø 20-30 мм HSS 4241 (44747)
Продавець: Инструменты
670 ₴837 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 447471
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Свердло Конусне Ø 20-30 мм HSS 4241 (44747)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 75 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Шаг ступенчатого сверла | 1 мм |
| Вид сверла | Ступенчатое |
| Гарантия | 14 дней |
| Диаметр | 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 мм |
| Рабочий материал | Металл |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Сверла |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


