
Світлодіодна лампа-знищувач для комах Zapp Light / Електрична лампа-пастка від комарів та мух
Продавець: GoodChoise
125,15 ₴178,79 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 123460093
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодна лампа-знищувач для комах Zapp Light / Електрична лампа-пастка від комарів та мух». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От мух, От комаров, От мошек, От летающих насекомых |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Площадь действия | 60 кв.м |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Мощность лампы | 9 Вт |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вес | 90 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-01
Доброго дня! Дякуємо за довіру — це дуже цінно для нас.Щиро вдячні за такий теплий відгук. Працюємо для вашого комфорту!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності