
Світлодіодна LED-лампа-ліхтар 52см з магнітним кріпленням і 3 режимами яскравості
Продавець: Velotrend
299 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 0226-1/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Світлодіодна LED-лампа-ліхтар 52см з магнітним кріпленням і 3 режимами яскравості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы | 8 час |
| Длина | 52 мм |
| Крепление | Магнитное |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Особенности фонаря | Встроенный аккумулятор, Пылестойкий |
| Световой поток | 6500 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | LED |
| Тип заряда | USB |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Подвесной |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 6500K |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-04-07
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2026-02-20
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-02-06
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2026-02-04
Очень хорошая 💡 только пульт не работает! А так отличная лампа )
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-30
Дуже швидко відпоавили, хоча писали, що від одного до трьох діб. Думала буде довго. Але на другий день посилка ввечері була в мене вдома, а це далека відстань.Все по опису в наявності. І ще до моєї лампи є пульт, а в описі його не було, а це дуже зручно! Додайте в опис, будь ласка!Дякую за товар і обслуговування!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2026-01-28
Переваги
Ввічливий продавець