
Світлодіодна LED-лампа-ліхтар 72см з магнітним кріпленням і 3 режимами яскравості
Продавець: Velotrend
349 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності190 замовлень
Артикул: 0226-2/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Світлодіодна LED-лампа-ліхтар 72см з магнітним кріпленням і 3 режимами яскравості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы | 8 час |
| Длина | 72 мм |
| Крепление | Магнитное |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Особенности фонаря | Встроенный аккумулятор, Пылестойкий |
| Световой поток | 6500 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | LED |
| Тип заряда | USB |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Подвесной |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 6500K |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-18
Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-08
Класс
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-02-06
Супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності