
Світлодіодна LED стрічка RGB 10 метрів з керуванням через телефон та пультом
Продавець: Fenix Shops
399 ₴550 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності730 замовлень
Артикул: 3104
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Світлодіодна LED стрічка RGB 10 метрів з керуванням через телефон та пультом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Світлодіодна LED стрічка від USB, на 5м + пульт, 5050 / Гнучка RGB стрічка від повербанка / Підсвічування для телевізора

Світлодіодна LED стрічка 5м, від USB, Теплий Білий / Гнучка діодна підсвітка / Лед стрічка від повербанка

Світлодіодна LED стрічка 5м, від USB, Теплий Білий / Гнучка діодна підсвітка / Лед стрічка від повербанка

Світлодіодна LED стрічка 3 метри від USB Теплий білий
📋 Технічні характеристики
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Мощность | 5 Вт |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Напряжение | 12 В |
| Степень защиты, IP | IP65 |
| Количество метров в бабине | 10 м |
| Интервал резки | 5 см |
| Угол свечения | 120 град. |
| Длина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 2 мм |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-03-25
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна2026-03-17
2026-03-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис2026-02-28
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-02-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-07
Переваги
Гарне обслуговування2025-10-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-19
Переваги
Гарне обслуговування2025-10-18