
Світлодіодна стрічка RGB 2835 Led Strip 5 м HP227
Продавець: HappyHouse
101 ₴158 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3825RGB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодна стрічка RGB 2835 Led Strip 5 м HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Світлодіодна неонова USB стрічка з керуванням від телефону SFK-11 Bluetooth Гнучка світлодіодна стрічка RGB 5м

Світлодіодна силіконова стрічка з блоком живлення LED Neon Multi 220V 5м Гнучка світлодіодна стрічка RGB

Світлодіодна силіконова стрічка з керуванням від телефону Neon Strip 3м Гнучка світлодіодна стрічка RGB

Світлодіодна стрічка RGB для телевізора USB з Bluetooth керуванням телефоном Різнокольоровий
📋 Технічні характеристики
| Длина | 5000 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Количество ламп | 300 шт. |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Тип питания | Сеть |
| Упаковка | Катушка |
| Форма лампочки | Классическая |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Цветовая гамма | RGB |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-19