
Світлодіодне LED підсвічування на меблеву петлю - 10 шт. Білий
Продавець: Big Lavka
291 ₴388 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-473-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Світлодіодне LED підсвічування на меблеву петлю - 10 шт. Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Количество светодиодов | 3 шт |
| Мощность | 0.25 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты, IP | IP54 |
| Тип освещения | Местное освещение |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая температура | 4500K |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-05-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



