
Світлодіодний дисплей музичного спектру Чорний
Продавець: Big Lavka
1 112,25 ₴1 483 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-198-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Світлодіодний дисплей музичного спектру Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вид освещения | Направленное |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 218 мм |
| Количество режимов работы | 12 |
| Мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Режим работы | Динамический |
| Тип освещения | Лампа |
| Тип питания | Сеть |
| Тип управления | Электрическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 28 мм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | RGB |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-26
Все супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


