
Світлодіодний нічник-дзеркало з 3D ефектом Хмара з тюльпанами HA-115 Світильник-нічник в унікальному дизайні
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 3656/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодний нічник-дзеркало з 3D ефектом Хмара з тюльпанами HA-115 Світильник-нічник в унікальному дизайні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Электричество |
| Управление | Сенсорное |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Напряжение питания | 5В |
| Форма светильника | Другая |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 40 мм |
| Вес | 130 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-04



