
Світлоксилотний акумулятор BAPTA BP-480 4В 4.5Аг для ДБЖ, охорони, дитячих іграшок та техніки
Продавець: Primetorg
236,04 ₴243,34 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: EM-9651
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлоксилотний акумулятор BAPTA BP-480 4В 4.5Аг для ДБЖ, охорони, дитячих іграшок та техніки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Напряжение | 4 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 45 мм |
| Ширина | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-19



