
Світильник нічник у вигляді троянди гілки Рожево-Білий
Продавець: Mytorg
748 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-206-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світильник нічник у вигляді троянди гілки Рожево-Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 330 мм |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 100~120 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на шнуре |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 130 мм |
| Источник питания | Электричество |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



