
Світильник проекційний з ефектом заходу сонця Sunset Lamp Чорний Лампа LED для селфі WOW Pro
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 757/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світильник проекційний з ефектом заходу сонця Sunset Lamp Чорний Лампа LED для селфі WOW Pro». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | алюминий, металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Sunset |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Длина | 80 мм |
| Тип | Ночник |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет плафона | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


