
Силіконова форма для випікання на 15 осередків, розмір 28×16×2,5 см – універсальна форма для десертів
Продавець: Primetorg
91,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: EM-7421
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Силіконова форма для випікання на 15 осередків, розмір 28×16×2,5 см – універсальна форма для десертів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Силіконова форма для аерогрилю 18,5 х18,5х7,5 см / Квадратна форма для мультипечі / Багаторазова форми для випічки в аерогрилі

Силіконова форма для аерогрилю 16x4,5 см, Червона / Кругла форма для мультипечі / Багаторазова форми для випічки в аерогрилі

Силіконова форма для льоду на 17 кульок ICE CUBE TRAY / Переносна портативна пляшка для льоду

Силіконова форма для льодяників на 6 виробів, розмір 15 х 13 см, у вигляді зірочок, для солодощів
📋 Технічні характеристики
| Тип формы | Круглая |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Empire |
| Назначение формы | Для кексов/маффинов, Для кекса |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Цельная |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота стенок | 25 мм |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество в наборе | 1 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-21



