
Силіконова складана миска круглої форми 117-040 37*19*26см Кухонна миска
Продавець: Kanctovar
400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 118990/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Силіконова складана миска круглої форми 117-040 37*19*26см Кухонна миска». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Дуршлаг |
| Материал | Силикон |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 260 мм |
| Ручка | Две |
| Ножки/подставка | Нет |
| Цвет | Серый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались


