
Силіконовий акумуляторний дитячий нічник-світильник Котик
Продавець: Kanctovar
329 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1407/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Силіконовий акумуляторний дитячий нічник-світильник Котик». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 4 |
| Материал каркаса | силикон |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Сенсорное |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вес | 200 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


