
Силіконовий бездротовий LED світильник-нічник у вигляді Сплячого Кошеня RD-27 з ефектом зміни кольору
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01347/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Силіконовий бездротовий LED світильник-нічник у вигляді Сплячого Кошеня RD-27 з ефектом зміни кольору». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 370 г |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 140 мм |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | силикон |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-04-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-29
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


