
Силіконовий килимок під миски для годування домашніх тварин бежевий
Продавець: Big Lavka
337,5 ₴450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-689-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Силіконовий килимок під миски для годування домашніх тварин бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 480 мм |
| Материал | Силикон |
| Размер породы животных | Крупные |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-02




