
Силіконовий складаний тазик для ванної на 10 літрів TZ01 Сіро-білий Складаний тазик для дому
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 16889/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Силіконовий складаний тазик для ванної на 10 літрів TZ01 Сіро-білий Складаний тазик для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 290 мм |
| Тип | Тазик |
| Объем, л | 10 |
| Материал | Пластик / Силикон |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-27
Дуже класний товар.Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



