
Тактичні окуляри з 5 змінними лінзами / Захисні окуляри балістичні / Спортивні сонцезахисні окуляри
Продавець: GoodChoise
556,32 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234566121
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тактичні окуляри з 5 змінними лінзами / Захисні окуляри балістичні / Спортивні сонцезахисні окуляри». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Очки со сменными линзами |
| Материал линз | Акрил |
| Материал оправы | Поликарбонат |
| Поляризация | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Общая ширина | 155 мм |
| Ширина линзы | 75 мм |
| Длина заушника | 145 мм |
| Состояние | Новое |
| Защита | От ультрафиолета (UV 400), песка, мелких осколков |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10
Вітаємо вас! Дякуємо за добрі слова та замовлення. Наша команда старається, щоб кожен клієнт був задоволений!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності