
Таль ланцюгова 2т, ланцюг 3м INTERTOOL GT1407
Продавець: Инструмент+
2 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: GT-1407
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Таль ланцюгова 2т, ланцюг 3м INTERTOOL GT1407». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Каністра вертикальна для палива металева 20л (товщина 0,8 мм)
ШІ 90Комплект газовий кемпінговий 8 л. INTERTOOL GS-0008
ШІ 94Пістолет заклепувальний для нарізних заклепок 360 мм, M3; M4; M5; M6; M8; M10, STORM INTERTOOL RT-0020
ШІ 95Набір інструментів 111 од. STORM, 1/2", 1/4", Сr-V INTERTOOL ET-8111
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Грузоподъемность | 2000 т |
| Высота подъема | 3 м |
| Канатоемкость | 3 м |
| Тип оборудования | Таль |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вес | 11 кг |
| Длина | 300 м |
💬 Відгуки покупців (8)
2025-10-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-17
Дуже дякую за замовлення
2024-07-14
Переваги
Актуальна ціна2024-06-20
Дякую за замовлення і відгук. Звертайтесь до нас ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-02
2024-05-21
заказав таль інтертул. все на відмінно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-14
Дуже дякую за замовлення і відгук)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-09
Дякую за замовлення і відгук .Звертайтесь до нас ще)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Товар був у наявності