
Танк 27 см на радіокеруванні з ефектом диму та стріляє водою до 50 метрів TANK TORNADO 666-806PA
Продавець: Velotrend
1 649 ₴1 819 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 666-806PA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Танк 27 см на радіокеруванні з ефектом диму та стріляє водою до 50 метрів TANK TORNADO 666-806PA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.9 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Время работы от аккумулятора | 20 мин |
| Длина | 300 мм |
| Емкость аккумулятора | 900 мА/ч |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Лицензионная модель | Нет |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Напряжение аккумулятора | 7.4 В |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Танк |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-01