
Танцююча Bluetooth колонка плюшева Квітка Dancing Flower G26 Інтерактивна іграшка блакитного кольору
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00006010/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Танцююча Bluetooth колонка плюшева Квітка Dancing Flower G26 Інтерактивна іграшка блакитного кольору». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Голубой |
| Особенности | USB-разъем, Световые эффекты, Воспроизведение звуков/фраз людей, Звуковые эффекты, МР3 проигрыватель |
| Языки | Украинский, Русский |
| Ширина | 150 см |
| Длина | 150 см |
| Высота | 330 см |
| Тип питания | Сеть |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Тип | Радио |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-13
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


