
Танцюючий трактор на радіокеруванні з пісні Синій трактор і світловими ефектами Червоний
Продавець: Velotrend
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 0152-1/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Танцюючий трактор на радіокеруванні з пісні Синій трактор і світловими ефектами Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Водостойкость | Нет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 190 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Трактор |
| Цвет корпуса | Красный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 130 мм |
| Мелодия | Встроенная песенка «Синий трактор» |
| Тип игрушки | Музыкальная радиоуправляемая машинка |
| Функции | движение вперёд/назад, влево/вправо, танцы на задних колёсах |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-21
Все Чудово
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна

