
Телескопічна трикутна швабра
Продавець: Vint
290 ₴478 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: code1272
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Телескопічна трикутна швабра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Швабра с плоским мопом |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Наличие механизма отжима | Есть |
| Тип ручки | телескопическая |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Синий |
| Комплектация ведром | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Сталь |
| Длина насадки | 26 см |
| Ширина насадки | 26 см |
| Длина ручки | 138 см |
💬 Відгуки покупців (8)
2025-09-10
Переваги
Гарне обслуговування2025-08-30
2025-08-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-15
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили


