
Тент XL для авто – захист від дощу, снігу та пилу (490×190×150 см)
Продавець: Vint
1 584 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: code1821
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тент XL для авто – захист від дощу, снігу та пилу (490×190×150 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Сезон | Всесезонный |
| Материал | Полиэстер |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 150 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-25
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна2025-11-14



